Veszélyben volt a vasúti forgalom Csengernél

Rendőrség

Sínek felé dőlt, harminc méter magas nyárfák veszélyeztették a vasúti forgalmat Csengernél pénteken.

A helyi önkormányzati tűzoltók avatkoztak be a helyszínen – tájékoztatott a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.