ByeAlex megszólalt a kokainrazziáról

Lemondta nyíregyházi koncertjét ByeAlex

Helyi hírek

Dübörög a FŐHE Fesztivál a Nyíregyházi Egyetemen, ahol szombaton ByeAlex lett volna a sztárfellépő.

Ez már a XXI. FŐHE Fesztivál a Nyíregyházi Egyetemen. A csütörtöki bulin Deshre tombolhattak a fiatalok, pénteken Manuel és a Parno Graszt fellépése garantálja a hangulatot, szombaton pedig a szabolcsi származású ByeAlex lett volna a sztárfellépő. De az előadó lemondta a koncertjét, amiről rajongóit közösségi oldalán tájékoztatta.

Úgy tűnik, az énekes egészségével komoly problémák vannak. Mint írja, az utóbbi hónapokban nem igazán figyelt a fizikai egészségére, és “a folyamatos turnézás, kilométerek seggelése, forgatások, és egyéb terhelések következtében” fájdalmassá vált számára, ha sokáig kell ülnie. Orvosi javaslatra nem tudja bevállalni, hogy Budapestről Nyíregyházára, majd vissza utazzon a FŐHE miatt.