Összeütközött két személykocsi a 38-as főút Nyírtelek és Virányos közötti szakaszán.
A 25-ös kilométernél történt balesetnél a nyíregyházi hivatásos tűzoltók avatkoztak be, a raj áramtalanított. A két autóban összesen hatan utaztak, hozzájuk mentő érkezett. A főút érintett szakaszán átmenetileg félpályán lehet közlekedni.