Bűnügyi felügyelete alatt is dílerkedett a nyíregyházi férfi

Bűnügyi felügyelete alatt is dílerkedett a nyíregyházi férfi

Rendőrség

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Érkerti Rendőrősének nyomozói a napokban otthonában elfogtak egy 41 éves nyíregyházi lakost.

A bűnügyi felügyelet alatt álló férfi rendszeresen értékesítette a kábítószert a környezetében. A nyomozók a férfitól közel egymillió forintot foglaltak le. A rendőrök L. I.-t előállították a rendőrőrsre, kábítószer-kereskedelem bűntett gyanújával kihallgatták, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.