Nem adott magáról életjelet

Rendőrség

Nem adott magáról életjelet egy idős személy, péntek kora reggel Debrecenben, az Ispotály utcában. A megyeszékhely hivatásos tűzoltói, a hozzá érkező mentőknek nyújtottak segítséget az ajtó kinyitásával.