Választási csalás történt a Magyhoz tartozó Kauzsatanyán?
Legalább húsz felnőtt élt olyan házakban, amelyek csak papíron léteztek a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Magyon. A házak rég romba dőltek, lakóik elköltöztek, de papíron továbbra is ott éltek. A semmiben. Sem a polgármester, sem a jegyző nem lépett föl a törvénytelenség ellen. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, … Bővebben: Választási csalás történt a Magyhoz tartozó Kauzsatanyán?
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba