Rendőrkézre került a nyíregyházi bicikli tolvaj
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság üzletszerűen elkövetett lopás gyanúja miatt indított eljárást V. G. 44 éves, nyíregyházi lakos ellen. – közölte a police.hu 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A férfi … Bővebben: Rendőrkézre került a nyíregyházi bicikli tolvaj
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba