Vádat emelt az ügyészség egy rendőrrel szemben, aki bántalmazta élettársát

Vádat emelt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség egy 27 éves férfivel szemben, aki a vád szerint többször is bántalmazta élettársát, majd amikor a nő feljelentést tett ellene, a rendőr törzsőrmesterként dolgozó vádlott megfenyegette – tájékoztatta az MTI-t a Központi Nyomozó Főügyészség vezetője szerdán. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a … Bővebben: Vádat emelt az ügyészség egy rendőrrel szemben, aki bántalmazta élettársát