Müller Cecília: nő a napi új megbetegedések száma a brit vírusmutáns miatt

Nő a napi új koronavírus-fertőzöttek száma, a növekedést feltehetően a vírus brit mutációjának magyarországi terjedése okozza – mondta az országos tisztifőorvos vasárnap a közmédiának. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Müller Cecília: nő a napi új megbetegedések száma a brit vírusmutáns miatt