Nem akarta személyesen átvenni a nyíregyházi kórház igazgatója az aHang petícióját

Péntek délelőtt közel 2500 aláírást adott át az aHang helyi csoportja, a nyíregyházi aPont a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház igazgatóságának. A petícióban a 2025. január 1-je óta részlegesen működő gyermeksebészeti ellátás teljes visszaállítását követelik. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb … Bővebben: Nem akarta személyesen átvenni a nyíregyházi kórház igazgatója az aHang petícióját