Újabb akkumulátorgyár építését jelentették be Nyíregyházán

Mintegy 580 milliárd forint értékű beruházással Nyíregyházán építi fel első európai üzemét a világ egyik legnagyobb akkumulátorgyártója, a kínai Sunwoda, és ennek nyomán több ezer új munkahely jön létre – jelentette be a tárca közlése szerint Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön Budapesten. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a … Bővebben: Újabb akkumulátorgyár építését jelentették be Nyíregyházán