Pillanatok a fehérgyarmati kórházban
Az MTI fotósa, Balázs Attila bepillantást nyert a fehérgyarmati kórház Covid osztályára április 2-án. Fotóin láthatjuk, ahogy lélegeztetett betegeket ápolnak a fehérgyarmati kórház koronavírussal fertőzött betegek fogadására kialakított intenzív osztályán. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket … Bővebben: Pillanatok a fehérgyarmati kórházban
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba