Újabb adag AstraZeneca-vakcinát kaptak oltásra a háziorvosok

Újabb adag AstraZeneca-vakcinát kaptak oltásra a háziorvosok Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében kedden. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Az MTI fotóján az látható, ahogy Takács Anikó nyírtelki háziorvos átveszi az AstraZeneca … Bővebben: Újabb adag AstraZeneca-vakcinát kaptak oltásra a háziorvosok