Folytatódik az árhullám levonulása a Felső-Tiszán
A Felső-Tiszán folytatódik az árhullám levonulása – tette közzé vasárnap a Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság a honlapján. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Tájékoztatásuk szerint a Tisza Vásárosnaményig ütemesen apad, … Bővebben: Folytatódik az árhullám levonulása a Felső-Tiszán
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba