Koronavírus: 20 új fertőzött Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében
Az elmúlt 24 órában mindössze 20 új koronavírus-fertőzöttet regisztráltak Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében. Ezzel az összes megyei fertőzött száma 18 078 fő. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! 578 újabb magyar … Bővebben: Koronavírus: 20 új fertőzött Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba